ISO 9001 a 14001: Vylepšujte své podnikání

ISO 9001, ISO 14001
a kultura organizace

ISO 9001 je o obecném zdokonalování vaší organizace s ohledem na management kvality. Naplňujete potřeby zainteresovaných stran v rámci organizace i mimo ni?

Jaké jsou ve vašem odvětví ověřené praktiky a uplatňujete je ve vlastním podnikání? Využíváte k neustálému zlepšování přístup Plánuj-Konej-Kontroluj-Jednej (PDCA)?

ISO 14001 se zaměřuje na to, jak se může vaše organizace stát součástí zdravějšího životního prostředí ve smyslu udržitelnosti, zatímco bude dosahovat příslušných ukazatelů výkonnosti.

Zlepšovat životní prostředí lze pouze utvářením udržitelné organizace. Oba standardy mají stejnou strukturu nejvyšší úrovně a jdou ruku v ruce. Mají jiný záběr, oba však obsahují tutéž Přílohu SL (Annex SL). Díky tomu je jednoduché efektivně implementovat oba standardy.

Registrujte se k odběru informací  od Lloyd's Register a získejte zdarma informace o všech důležitých aspektech ISO 9001 a ISO 14001.

Vyplňte formulář a na váš e-mail každý měsíc zašleme sadu informací, které vás udrží na špici a informované o managementu kvality udržitelným způsobem.

Jste připraveni být a udržet se na vrcholu?

Ano, chci dostávat e-maily od Lloyd's Register. (Odběr můžete kdykoli odhlásit)